WFFC2103 9″ CONIC FOUNTAIN

Përshkrim:


 • FOUNTAIN--CONIC : WFFC2103 9" WARNA BERKILAUAN
 • PACKING: 12/2
 • Detail Product

  Produkt Tags

  12

  Typ E: Fishekzjarret & Fishekzjarret -FOUNTAIN Vendi i origjinës: Hunan, China

  Brand Name: Wanfu Occasion: festival, wedding, ditëlindjen, partia ...

  ART.NO.

  ART.NAME

  PAKETIMI

  CBM

  SIZE

  WFFC2103

  9 "WARNA BERKILAUAN

  12/2

  0,048

  9 "

  23

  Paketimi: 5-shtresë standarde valëzuar kartoni

  lable private është e pranueshme. OEM .ODM është në rregull për ne.

  Port: Shanghai / Beihai China

  Kohë për dorëzim: rreth 45 ditë pas kontrata e nënshkruar. Nëse sasi të mëdha, kohën e dorëzimit do të jetë më i gjatë

  34

  1. C çmimeve ompetitive
  2. kualitet të mirë, produkte tërheqëse
  3. Në kohën e dorëzimit
  4. T reshur ekip të stafit

  Këto do të garantojë urdhërat tuaj të përfundojë të përkryer!

  Wanfu fishekzjarre, ju mund të besimit gjithmonë !!!

  Ju lutem na kontaktoni lirisht për çdo pyetje.

  ndonjë pyetje tuaja do të marrin kujdesin tonë të madh dhe të shërbimit

   

   

  zyra jonë

  FAQ

  WANFU Fireworks is supplying different kinds of fireworks products for our clients for years, such as Sparklers, Party poppers, Cakes, Fountains, Rockets , Smoke, Reloadable artillery,firecrackers and so on.

  We have been focused our attention to the quality control, and trying to lower our cost, to wish to get more competitive price for our customers.

  Trained staff will show our great care to our every client, even small orders.


  Your any enquiry is welcomed.

  Thank you for your trust and contact us freely: wf@wanfufireworks.com


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products