W524 SPACE FLYER

Përshkrim:


 • TOY FIREWORKS: W524 SPACE FLYER
 • PACKING: 48/12
 • Detail Product

  Produkt Tags

  12

  Typ E: Fishekzjarret & Fishekzjarret -TOY fishekzjarre Vendi i origjinës: Hunan, China

  Brand Name: Wanfu Occasion: festival, wedding, ditëlindjen, partia ...

  ART.NO.

  ART.NAME

  PAKETIMI

  CBM

  W524

  SPACE Flyer

  48/12

  0,032

  Efektet: fluturojnë deri në qiell

  23

  Paketimi: 5-shtresë standarde valëzuar kartoni

  lable private është e pranueshme. OEM .ODM është në rregull për ne.

  Port: Shanghai / Beihai China

  Kohë për dorëzim: rreth 45 ditë pas kontrata e nënshkruar. Nëse sasi të mëdha, kohën e dorëzimit do të jetë më i gjatë

  34

  1. C çmimeve ompetitive
  2. kualitet të mirë, produkte tërheqëse
  3. Në kohën e dorëzimit
  4. T reshur ekip të stafit

  Këto do të garantojë urdhërat tuaj të përfundojë të përkryer!

  Wanfu fishekzjarre, ju mund të besimit gjithmonë !!!

  Ju lutem na kontaktoni lirisht për çdo pyetje.

  ndonjë pyetje tuaja do të marrin kujdesin tonë të madh dhe të shërbimit

  picture1-1

  FAQ

  WANFU Fireworks is supplying different kinds of fireworks products for our clients for years, such as Sparklers, Party poppers, Cakes, Fountains, Rockets , Smoke, Reloadable artillery,firecrackers and so on.

  We have been focused our attention to the quality control, and trying to lower our cost, to wish to get more competitive price for our customers.

  Trained staff will show our great care to our every client, even small orders.


  Your any enquiry is welcomed.

  Thank you for your trust and contact us freely: wf@wanfufireworks.com


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products