WFFC2103 9″ CONIC FOUNTAIN

Опис:


 • FOUNTAIN--CONIC : WFFC2103 9" WARNA BERKILAUAN
 • PACKING: 12/2
 • детали за производот

  Тагови производ

  12

  Типично е: петарди и огномет -FOUNTAIN Место на потекло: Хунан, Кина

  Името на брендот: WANFU Повод: фестивалот, свадба, роденден, партија ...

  ART.NO.

  ART.NAME

  ПАКУВАЊЕ

  CBM

  ГОЛЕМИНА

  WFFC2103

  9 "WARNA BERKILAUAN

  12/2

  0,048

  9 "

  23

  Пакување: 5-слој брановидни стандард картон

  Приватни Лебл е прифатливо. OEM .ODM е во ред за нас.

  Порт: Шангај / Beihai во Кина

  Време на испорака: 45 дена по договорот потпишан. Ако има големо количество, време на испорака ќе биде подолг

  34

  1. C ompetitive цена
  2. Добар квалитет, атрактивни производи
  3. Врз основа на за време на испорака
  4. T врнеше персоналот тим

  Овие ќе гарантира вашите наредби да се заврши совршено!

  WANFU огномет, можете да им верувате и секогаш !!!

  Ве молиме слободно да не контактирате за било какви прашања.

  Твојот било прашања ќе добиете нашата голема грижа и услуги

   

   

  нашата канцеларија

  Најчесто поставувани прашања

  WANFU Fireworks is supplying different kinds of fireworks products for our clients for years, such as Sparklers, Party poppers, Cakes, Fountains, Rockets , Smoke, Reloadable artillery,firecrackers and so on.

  We have been focused our attention to the quality control, and trying to lower our cost, to wish to get more competitive price for our customers.

  Trained staff will show our great care to our every client, even small orders.


  Your any enquiry is welcomed.

  Thank you for your trust and contact us freely: wf@wanfufireworks.com


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи