за нас

about2

Нашата компанија

Wanfu Liuyang огномет копродукции, Ltd  е професионална производител и извозник на огномет, кој се наоѓа во Liuyang, Кина. Имаме две фабрики огномет и еден пакување печатење фабрика. Фабрики огномет имаат повеќе од 15 години на производство искуство. Ние формира добар тим од производи развој, проектирање, печатење, производство, контрола на квалитетот, складирање и продажба.

нашите производи

Ние, главно, произведува и продава различни видови на огномет: како што се прикажување на потрошувачите и колачи, Магијата снимки, римски свеќи, земјата spinners, хеликоптери, огномет играчки, Фонтани, артилериски школка, огномет чад фаза, огномет ден-време, петарди, ракети и различна големина на партија и облик огномет (како што sparklers, партија Попер Роденден свеќи, конфети стрелците). Сите производи се строго произведени во согласност со меѓународните стандарди за огномет и одобрени од страна на ISO9001.

нашата предност
Ние секогаш веруваат во принципот: "Квалитетот на прво место, угледот првиот", а ние се заработени убав углед од нашите клиенти.  
Во истражување и развој на нови производи, ние не само загриженост за безбедноста и квалитетот на производите, но, исто така, место голем акцент на заштитата на животната средина и контрола на трошоците. Нашите производи се извезуваат во Европа, САД, Австралија, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Русија, и така натаму. Имаме воспоставено пријателски и кооперативни односи со клиенти од повеќе од 10 земји и региони.

Ние секогаш ќе им понудиме најдобра услуга и следниве предности:

  1. конкурентна цена
  2. Парична казна квалитет, безбедна прикажување и атрактивни производи
  3. навремена испорака
  4. Проектирање на примероци за слободни.

Врз основа на професионални, прагматични и сигурен, ние искрено добредојде 
на клиенти од целиот свет да соработуваат заедно и да ја бараме нашата взаемна корист и развој!