Зошто да го одберете
Wanfu огномет?

Имаме искуство во производи за многу различни земји. Сите наши производи се направени во согласност со стандардот на дестинацијата како AFSL СТАНДАРД и американски CPSC ПРОПИСИ, BS7114, EN15947.

Пред пратката, ние спроведе строга контрола на квалитетот: Од подготовка на материјали за последните пакување во картонска кутија. Ние ќе ги провери со секоја постапка да се избегнат проблемите и да се обиде да се обезбеди висок квалитет.

Ние имаме свои фабрики. но како што знае секој, огномет има толку многу различни производи. Значи ние треба да се тргува на некои од другите фабрики. Но, ние ќе го избере добра фабрики и постави нашиот добар извор група.
Обучен персонал е клучна точка.

Нашите вработени се добро обучени и можат да комуницираат течно со вас, така што вашите барања може да се разбере целосно без никакви грешки предизвикани и ќе го направат вашиот нарачување огномет лесно и пријатно искуство.

Нашата цел е да продолжат да се развиваат нови иновативни производи за светскиот пазар, и да ги достави до вас со највисок квалитет и најконкурентни цени.

 

профил на компанијата

Wanfu Liuyang огномет копродукции, Ltd е професионална производител и извозник на огномет, кој се наоѓа во Liuyang, Кина. Имаме две фабрики огномет и еден пакување печатење фабрика. фабрики огномет имаат повеќе од 15 години на производство искуство. Ние формира добар тим од производи развој, проектирање, печатење, производство, контрола на квалитетот, складирање и selling.We главно произведуваат и продаваат различни видови на огномет: како што се прикажување на потрошувачите и колачи, Магијата снимки, римски свеќи, земјата spinners, хеликоптери, огномет играчки, Фонтани, артилериски школка, роденден свеќа, без чад огномет фаза ...